Fazilet Takvimi Pro

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.49 TL
  • Boyut 26 MB
  • Version 4.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Fazilet Neşriyat ve Tic.A.Ş
Dini anlamda bilginizi arttırmak için Fazilet Takvimi Pro mobil uygulamasına başvurabilirsiniz.

Fazilet Neşriyat ve Tic. A.Ş. 1969 yılından bu yana yayıncılık faaliyetlerinde olup Türkiye ve bütün dünya ülkelerine hizmet vermeyi amaçlamış bir kurum olarak Fazilet Takvimi Pro mobil uygulaması ile kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunuyor. Uygulama Android cep telefonlarınıza ücretli olarak indirilebiliyor. Fakat vermiş olduğunuz ücret karşılığında kat kat hizmet görüyorsunuz. 

Fazilet Takvimi uygulamasında yazılım ve tasarım tamamen yenilenerek yeni özellikler eklenmiştir. Takvime ait özelliklerin tek sayfa üzerinde kullanımı sağlanmıştır. Buda kullanıcılara kolaylık sağlamakla birlikte verimlilikte katmaktadır. GPS'e göre otomatik konum bulma ve vakitleri indirme özelliği eklendi. Bunun için konum ayarlarından izin vermeniz gerekmektedir.

Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz konuma göre vakitleri indirebilirsiniz. Kendi ülkenizi ve şehrinizi seçtikten sonra yeniden değiştirene kadar kendi şehrinizde sabitlenir, dilerseniz birden fazla şehir seçerek listeye ekleyebilir ve kendi eklediğiniz şehirler arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. İndirildikten sonra uygulamada yer alan bütün veriler lokal olarak çalışmaktadır. Takvimdeki veriler arasında istediğiniz bir tarihi seçerek o tarihteki arka sayfa, hadis-i şerif ve namaz vakitlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Fazilet Takvimi Pro indir
DİĞER SÜRÜMLER